בייג'ינג
תרבות בבייג 'ינג אומנות בבייג 'ינג טבע בבייג 'ינג בילויים בבייג 'ינג

בייג 'ינג>מידע שימושי

לטייל בבייג'ינג
אטרקציות בבייג'ינג
קניות בבייג'ינג
חיי לילה בבייג'ינג
מסעדות בבייג'ינג
סין
אתרי חובה
החומה הסינית
העיר האסורה
כיכר טיאנאנמן
מקדש השמיים
ארמון הקיץ
גבעת הפחם
מגדל הטלוויזיה
מקדש למה
אתרי שותפים
מדריך טיולי תרמילאים
מדריך לחופשה בישראל
מדריך לחופשות יוקרה
מדריך לחופשות משפחתיות
מדריך לחופשה באירופה
מדריך לחופשות קיץ זולות
הצעות לחופשות בטן גב
מדריך חופשות סקי











הגעה
טלפונים חשובים
כרטיסי הנחה
למטייל הדתי
לשכות התיירות
מקורות מידע נוספים
תחבורה
תעודת זהות
בריאות
כללי היגיינה
מדריכים מקומיים
מזומן ואשראי
צילום
מה מסקרן אתכם בבייג'ינג?
ברור שהחומה הסינית
הפסטיבלים הססגוניים
העיר האסורה וארמון הקיסר
התרבות הסינית המפוארת

לשכות התיירות

לשכות תיירותלשכת המידע המרכזית של בייג'ינג ממוקמת בשדה התעופה.

שעות פתיחה: 09:30-17:30
אתר אינטרנט: www.cnto.org

מרכזי מידע תיירותי נוספים

Haidian District

כתובת: South lobby, Dangdai Shopping Center, 40 Zhongguancunnan Dajie
טלפון:  6262-2895; 6257-6688, ext. 6127, 6118
דואר אלקטרוני: haidian@bjta.gov.cn

Mentougou District

כתובת: 35 Xinqiao Dajie
טלפון:  6985-3974
דואר אלקטרוני: mentougou@bjta.gov.cn

Dongcheng District
כתובת:  10 Dengshikou
טלפון: 6512-3043
דואר אלקטרוני: dongcheng@bjta.gov.cn

Xijie Xicheng District
כתובת: 1F, Xidan Science and Technology Plaza, 131 Xidanbei Dajie
טלפון: 6616-0108; 6612-0110
דואר אלקטרוני: xicheng@bjta.gov.cn

Xuanwu District
כתובת:  3 Hufang Lu
טלפון: 6351-0018
דואר אלקטרוני: xuanwu@bjta.gov.cn

Shijingshan District
כתובת:  22 Shijingshan Lu
טלפון: 6868-6201; 6868-6202
דואר אלקטרוני: shijingshan@bjta.gov.cn

Fangshan District
כתובת: Haotian Holiday Hotel, 1 Gongchenbei Dajie, Liangxiang
טלפון: 8936-0123
דואר אלקטרוני: fangshan@bjta.gov.cn
 

<< חזור
comments powered by Disqus
קישורים ממומנים

מידע שימושי

הגעה
דרכי הגעה לבייג'ינג ...
לכתבה המלאה >>
טלפונים חשובים
מספרי חירום וטלפונים חשובים ...
לכתבה המלאה >>
כרטיסי הנחה
מידע על כרטיסי הנחות המעניקים הטבות לתייר ...
לכתבה המלאה >>
למטייל הדתי
מידע למטייל הדתי ...
לכתבה המלאה >>
מקורות מידע נוספים
אתרים מומלצים שכדאי להיעזר בהם ...
לכתבה המלאה >>
תחבורה
דרכי התחבורה בבייג'ין ...
לכתבה המלאה >>
תעודת זהות
כל המידע הבסיסי על מטבע, שפה, קידומת ועוד ...
לכתבה המלאה >>
לכתבות נוספות >>
קישורים ממומנים
מבצע השבוע !











שעון מקומי
שעון ישראל
דף הבית | אודות | הצהרת פרטיות | תנאי השימוש | מפת אתר | פרסם אצלנו | צור קשר
נקסטרגט אינטראקטיב - קידום אתרים Enhanced By   |   אפסייט בניית אתרים Powered By
Designed by Duck Design   |   נטריפ מידע תיירותי Info By    |    רכבות באירופה